Reklama internete –
verslo strategija ateičiai.

Reklama internete yra tavo nr. 1 įrankis, su kuriuo verslas tampa pranašesnis už savo konkurentus. Šiomis dienomis ne kiekvienas verslas gali išgyventi be socialinių tinklų ir marketingo paslaugų. Internete galima rasti be galo daug pasiūlymų, skirtų verslui padėti įgyti pranašumą prieš konkurentus naudojant Facebook, Google įrankius. Tačiau strategijos prasideda čia, pradėkime dabar!

Užteks ieškoti, tu jau radai mus!

reklama-internete

Tiksli reklama internete

Reklama pagal kliento amžių,
pomėgius, gyvenamąją vietą ir kt.

Daugiau lankytojų

Augantis lankytojų skaičius
ir paslaugų ar prekių susidomėjimas.

Nr.1 Google paieškoje

Google reklamos dėka iškilsime
į pirmus paieškos rezultatus.

Prekinio ženklo žinomumas

Prekinio ženklo žinomumas
ir teigiamas įvaizdis.

Socialinių tinklų reklama?

Kuo tokie ypatingi socialiniai tinklai? Nieko keista, jog populiariausios platformos vis daugiau ir daugiau pritraukia vartotojų, tuo pačiu mums pagelbėja ir palengvina užduotį, sužinant „kur renkasi mūsų klientai“. Pradedama nuo paprastų dalykų kaip potencialaus kliento, kitaip sakant „platformos vartotojo“ sudominimas, pateikiant naudingą informaciją, kuri skatins diskusijas ir privers dalintis ja su artimaisiais, draugais ar bendradarbiais.

socialiniai-tinklai-reklama
google ppc

Google ppc reklama

Padarykime kur kas profesionaliau, suderinkime reklamą su SEO. Tai yra dalis marketingo ir tik nuo jūsų priklausys kaip strateguosite ar mėginsite pritraukti klientus naudingu turiniu. Gal tiesiog norėdami paspartinti pardavimus imsitės akcijos, lojalumo programos?

Šiomis dienomis ne kiekvienas verslas gali išgyventi be socialinių tinklų ir marketingo paslaugų. Internete galima rasti be galo daug pasiūlymų, skirtų verslui padėti įgyti pranašumą prieš konkurentus naudojant Facebook, Google įrankius. Tačiau strategijos prasideda čia, pradėkime dabar!

Užteks ieškoti, tu jau radai mus!

Reklama internete padės tapti matomais

SEO taip pat dažnai padeda padidinti ROI rezultatus, kurie reiškia santykį tarp investuotos sumos ir grąžos. Taigi grįžtamą sumą X daliname iš investuotos sumos Y. Dažnai ekspertai prieštarauja, jog atsipirkimas ilgai užtrunka, investicija nepakankamai efektyvi. Tačiau neįvertina efekto, kiek įtakos turi SEO, įdėjus nemažai laiko bei darbo, visas šis reikalas atsipirks su kaupu. Negalima net lyginti su trumpalaike reklama (kalbama apie skelbimą laikraščiuose, televizijoje ir kt.). Net ir turint tinkamą turinį jūs nebūtinai lankytoją priversite įsigyti paslaugas ar nusipirkti prekes, jeigu neturėsite patirties su „call to action“ kas, išvertus iš anglų kalbos, reiškia „raginimas veikti“. Vienas pavyzdžių būtų teksto, kuris sudomina lankytoją ir tiesiog skatina imtis atitinkamų veiksmų įsigyti paslaugą ar prekę, panaudojimas.
Milijonai žmonių pasaulyje naudoja šias platformas, būtų gaila ignoruoti socialinių tinklų potencialą ir naudą. Tai būtent tik sustiprina jūsų verslo reklamą, nepriklausomai nuo to ar esate startuolis, ar jau esate pažengęs verslininkas.

Daugiau informacijos galite rasti straipsniuose.

Reklama
internete