INTERNETINIO PUSLAPIO KŪRIMAS

El. parduotuvės

Prekių pateikimas, mokėjimo sistemos integravimas.

Reprezentaciniai puslapiai

Prekinio ženklo pateikimas ir pardavimų skatinimas.

Pardavimų skatinimas

Pardavimų skatinimo strategijos rengimas bei reklama internete.

UX/UI dizainas

Funkcionalumas, puslapio struktūra ir teigiamas įvaizdis.

internetinio-puslapio-kurimas-animacija-kurybinga

INTERNETINIO PUSLAPIO KŪRIMAS AR ATNAUJINIMAS?

nes Jūs esate unikalus

  • Raktažodžių analizė
  • Patarimai Google reklamos klausimais
  • Int. svetainės pritaikymas Chrome, Firefox, Safari
  • Svetainės dizainas, maketavimas ir programavimas
  • SEO dalis (svetainės optimizavimas paieškos sistemoms)
  • Prisitaikantis dizainas išmaniųjų tel. ir planšečių ekranams
  • Pardavimų skatinimo strategijos rengimas
  • + Dovana!

INTERNETINIO PUSLAPIO PLANAVIMAS

Internetinio puslapio kūrimas? Tai nėra tik spalvų suderinimas, jų schemos, bet tai galima sakyti – verslo logika, menas ir technologija, viskas sujungta į vieną. Į internetinės svetainės planavimą įeina struktūra, elementų išdėstymas, funkcionalumas, naudojimo savybės ir kur kas daugiau nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Todėl nelauk ir susisiek su mumis!

Internetines-svetaines-kurimas-dizainas-paslaugos-3-min

KĄ SAKO MŪSŲ KLIENTAI?

UŽTEKS IEŠKOTI, NES TU JAU RADAI MUS

Maloniai kviečiame paskambinti mums ar parašyti el. laišką

Ačiū, kad skiriate laiką. Mums ne vis vien ko reikia klientui. Visada patariame ir nukreipiame tinkama linkme, konsultuojame internetinių svetainių projektų, reklamos bei pardavimo technikos klausimais.

INTERNETINIO PUSLAPIO KŪRIMAS TAI VERSLO LOGIKOS, TECHNOLOGIJŲ IR MENO PRITAIKYMAS

Internetinio puslapio kūrimas? Tai nėra tik spalvų suderinimas, jų schemos, bet tai galima sakyti – verslo logika, menas ir technologija, viskas sujungta į vieną. Į internetinės svetainės planavimą įeina struktūra, elementų išdėstymas, funkcionalumas, naudojimo savybės ir kur kas daugiau nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Todėl nelauk, pasirink tau labiausiai tinkantį planą ir skambink mums!

Funkcionalumas
Svarbios yra įvairios valdymo funkcijos, kontaktų forma (išsiunčia pranešimą apie apsilankymą, persiunčia duomenis), komentavimo, įvertinimo funkcija ar integruotas skaičiavimo algoritmas ir kt.

Struktūra
Internetinio puslapio struktūra yra taip pat labai svarbi, tai tarsi atspindi verslo logiką, kaip verslininkas supranta savo paslaugas ar parduodamas prekes. Įvertinkite savo strategiją.

Lengvai skaitomas
Klientai privalo lengvai suprasti jūsų paslaugą, todėl turinį pateikite paprastai (kaip mėgstame sakyti „buitiškai“). Netgi mūsų komandai teko pasukti galvą kokį jums šriftą parinkti, kad būtų maloniau skaityti straipsnius, nerėžtų akies pagrindinis tekstas.

Vartotojui patogus dizainas
Gana panašus punktas jau buvo aptartas anksčiau, kad net ir gražiausias dizainas, bet su chaotiška navigacija, valdymu privers lankytoją palikti internetinį puslapį ir prisiminti jus ne kaip vieną iš geriausių paslaugų tiekėjų. Juk nenorite atiduoti potencialų klientą savo konkurentams?

Daugiau informacijos?