Internetinio puslapio kūrimas verslui

internetinio puslapio kurimas

Internetinio puslapio kūrimas? Tai nėra tik spalvų suderinimas, jų schemos, bet tai galima sakyti – verslo logika, menas ir technologija, viskas sujungta į vieną. Internetinės svetainės planavimą sudaro struktūra, elementų išdėstymas, funkcionalumas, naudojimo savybės ir kur kas daugiau nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Todėl nelauk ir susisiek!

Užteks ieškoti, tu jau radai mus!

El. parduotuvės

Prekių katalogas,
mokėjimo sistemos integravimas.

Reprezentaciniai puslapiai

Prekinio ženklo pateikimas
ir pardavimų skatinimas.

Pardavimų skatinimas

Pardavimų skatinimo strategijos
rengimas bei reklama internete.

UX/UI dizainas

Funkcionalumas, puslapio
struktūra ir teigiamas įvaizdis.

Internetinio puslapio kūrimas ar atnaujinimas?

google ppc

• Raktažodžių analizė
• Patarimai Google reklamos klausimais
• Internetinio puslapio pritaikymas Chrome, Firefox, Safari
• Puslapio dizainas, maketavimas ir programavimas
• SEO dalis (svetainės optimizavimas paieškos sistemoms)
• Prisitaikantis dizainas išmaniųjų telefonų ir planšečių ekranams

Ačiū, kad skiriate laiką. Kurybinga.lt ne vis vien ko reikia klientui. Visada pataria ir nukreipia tinkama linkme, konsultuoja internetinių svetainių projektų, reklamos bei pardavimo technikos klausimais.

Užteks ieškoti, tu jau radai kurybinga.lt!

Internetinio puslapio kūrimas tai verslo logikos, technologijų ir meno pritaikymas

Internetinio puslapio kūrimas? Tai nėra tik spalvų suderinimas, jų schemos, bet tai galima sakyti – verslo logika, menas ir technologija, viskas sujungta į vieną. Į internetinės svetainės planavimą įeina struktūra, elementų išdėstymas, funkcionalumas, naudojimo savybės ir kur kas daugiau nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Todėl nelauk, pasirink tau labiausiai tinkantį planą ir skambink mums!

Funkcionalumas
Svarbios yra įvairios valdymo funkcijos, kontaktų forma (išsiunčia pranešimą apie apsilankymą, persiunčia duomenis), komentavimo, įvertinimo funkcija ar integruotas skaičiavimo algoritmas ir kt.

Struktūra
Internetinio puslapio struktūra yra taip pat labai svarbi, tai tarsi atspindi verslo logiką, kaip verslininkas supranta savo paslaugas ar parduodamas prekes. Įvertinkite savo strategiją.

Lengvai skaitomas
Klientai privalo lengvai suprasti jūsų paslaugą, todėl turinį pateikite paprastai (kaip mėgstame sakyti „buitiškai“). Netgi mūsų komandai teko pasukti galvą kokį jums šriftą parinkti, kad būtų maloniau skaityti straipsnius, nerėžtų akies pagrindinis tekstas.

Vartotojui patogus dizainas
Gana panašus punktas jau buvo aptartas anksčiau, kad net ir gražiausias dizainas, bet su chaotiška navigacija, valdymu privers lankytoją palikti internetinį puslapį ir prisiminti jus ne kaip vieną iš geriausių paslaugų tiekėjų. Juk nenorite atiduoti potencialų klientą savo konkurentams?

Daugiau informacijos galite rasti straipsniuose.

Puslapio
kūrimas