Atsiliepimai

Atsliepimai pateikiami iš Google rekomendacijų ir privačiai parašytų padėkų.

Labai puikiai ir greitai atliktos paslaugos. Labai dėkingas už reklamą ir elektroninę parduotuvę , malonus ir padedantis. Visus rūpimus klausimus atsako greitai. Labai patenkitas !
Greitai atliktos paslaugos, labai patenkintas
Eligijus G.
Buvo ir yra du dalykai, ko man reikia: atsakymų į bet kada iškylančius kvailus klausimus apie web ir veiksmingos reklamos, kad tikrai matyčiau rezultatą. This is what i got here!
Visuomet pataria ir stengiasi padėti
Sandra G.
Esu dėkinga Karoliui už jo atliktus darbus. Karolis išsamiai išnagrinėjo esama situaciją ir sukūrė puikias reklaminės kampanijas. Ačiū jam.
Sukūrė puikias reklaminės kampanijas.
Rasa K.
Dėkojame, esame labai patenkinti mūsų naująja elektronine parduotuve. Sekmės tolimesniuose darbuose.
Labai patenkinti elektronine parduotuve
J.B.
Esu labai patenkintas Jūsų paslaugų kokybe!
Kokybiškos paslaugos
Mantas P.
Pagal jus pakeitėme marketingo strategiją. Nu žinokit reklamos nauda akivaizdi, sulaukiame daugiau skambučių ir apsilankymų. Dar kartą ačiū. Jolanta
Pakeitėme marketingo strategiją. Reklamos nauda akivaizdi
Jolanta H.
Kūrybiškai perteikėte idėją, intensyviai ieškojote sprendimų, matosi, kad rūpi klientas. Sėkmės.
Kūrybiškai perteikėte idėją. Rūpi klientas
Darja T.
Nors ir jauna komanda, puikūs rezultatai. Jūs žinote ką darote, dėl to esate sėkmingi!
Žinote ką darote, dėl to esate sėkmingi
Faustas L.
Dėl pakeitimų reaguojate greitai, esame labai patenkinti svetainės dizainu. Modernus stilius su abstraktumo elementais.. Kągi belieka pasakyti tik tiek, kad turėsime reikalų ir ateityje, dėkoju. Iki
Modernus stilius
Rugilė H.
Mūsų klientai klausinėja kas padarė dizainą, tai aišku rekomenduoju jus. Visgi gaunamas abipusis laimėjimas, be to dėkui, kad užtenka laiko skirti susitikimams, nepriklausomai kiek užimtas grafikas. Tokie mes jau tie verslininkai..
Klientai klausinėja dėl dizaino. Rekomenduoju
Orinta U.
Jus parekomendavo mano draugas, nei kiek nesigailiu savo pasirinkimu, patenkintas galutiniu produktu. Viskas vyko greitai ir sklandžiai. Ačiū jums taip pat už suteiktas konsultacijas.
Viskas vyko greitai ir sklandžiai. Nemokamos reklamos konsultacijos
Lukas G.
Nuoširdus bendradarbiavimas. Jūsų paslaugų kokybe esame labai patenkinti, profesionaliai konsultuojate, rekomenduosime kitiems. Dėkui. Benas
Paslaugų kokybe esame labai patenkinti, profesionaliai konsultuojate
Benas O.
Ačiū už pagalbą sumažinant išlaidas Kaune ant "door to door " principo ir pasiekiant efektyvią internetinę reklamą. Projektas buvo sėkmingas, apmokymai pravers visam gyvenimui. Profesionalu!
Sumažinant išlaidas. Pasiekiant efektyvią internetinę reklamą
Dovydas P.
Ačiū, kad sukūrėte paprastą ir lengvai valdomą internetinę parduotuvę mūsų verslui. Dabar judėsime link sekančio žingsnio - reklamos. Ar Facebook tinkama platforma ofiso prekėms? Praeitą kartą testavome Google reklamą, tai nežinau...
Internetinės parduotuvės kūrimas mūsų verslui
Matas V.
Kantri ir atsidavusi komanda. Projektas klostėsi kaip ir planuota, žinote kas veikia, kas ne grafikoje ir reklamoje. Palaikysime ryšį ir ateityje, ačiū.
Kas veikia grafikoje ir reklamoje
Dalius