interneto-svetainiu-kurimas

Interneto svetainių kūrimas – svarbiausios dalys

Interneto svetainių kūrimas svarbiausios dalys? Tai nėra tik spalvų suderinimas, jų schemos, bet tai galima sakyti – verslo logika, menas ir technologija, viskas sujungta į vieną. Į interneto svetainių kūrimą įeina struktūra, elementų išdėstymas, funkcionalumas, naudojimo savybės ir kur kas daugiau nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.
Štai keletas svarbių punktų, kai kalbama apie internetinio puslapio sukūrimą.

Funkcionalumas

Lankytojai turėtų kuo lengviau ir papraščiau naudotis internetine svetaine, kad viskas būtų pasiekiama vos keleto mygtukų paspaudimu. Juk ir patys esame ne kartą supykę, jog nerandame to ko ieškome, nes puslapio struktūra yra visiška nenuosekli, chaotiška. Savaime suprantama, reikėtų akcentuoti ne vien tik navigacijos reikšmę. Ne mažiau svarbios yra įvairios valdymo funkcijos, kontaktų forma (išsiunčia pranešimą apie apsilankymą, persiunčia duomenis), komentavimo, įvertinimo funkcija ar integruotas skaičiavimo algoritmas.
Taigi iš to seka, jog lankytojas paliks svetainę ir tai galbūt bus jūsų prarastas potencialus klientas. Prie to paties priskiriamas vienas iš labiausiai erzinamų dalykų yra puslapio užkrovimo laikas, kuris yra ypatingai svarbus.

Struktūra

Interneto svetainių kūrimas – struktūra yra taip pat labai svarbi, tai tarsi atspindi verslo logiką, kaip verslininkas supranta savo paslaugas ar parduodamas prekes. Dažnai turbūt tenka girdėti vartojamą anglišką pasakymą „landing page“, tarsi reklamos puslapis, kuomet lankytojas jį pasiekia tik įžengęs į internetinę svetainę. Būtent tai jau yra dalis strategijos, struktūros, kai lankytojui nusakomas sekantis žingsnis. Turbūt paklausite, o koks sekantis žingsnis? Paprasčiausiai reklamuosite savo prekę ir nukreipsite į jos aprašymą su mygtuku „pirkti“. Gana paprasta argi ne taip?

Lengvai skaitomas

Klientai privalo lengvai suprasti jūsų paslaugą, todėl turinį pateikite paprastai (kaip mėgstame sakyti „buitiškai“). Netgi mūsų komandai teko pasukti galvą kokį jums šriftą parinkti, kad būtų maloniau skaityti straipsnius, nerėžtų akies pagrindinis tekstas.

Vartotojui patogus dizainas

Gana panašus punktas jau buvo aptartas anksčiau, kad net ir gražiausias dizainas, bet su chaotiška navigacija, valdymu privers lankytoją palikti internetinį puslapį ir prisiminti jus ne kaip vieną iš geriausių paslaugų tiekėjų. Juk nenorite atiduoti potencialų klientą savo konkurentams?

Ir pabaigai, apibendrinant, interneto svetainių kūrimas? Tai – verslo logika, technologija ir menas – jie turi būti jungiamosios dalys internetinio puslapio sukūrimui.

Gal dar kas svarbu kai kalbama apie internetinio puslapio sukūrimą? Pasidalink mintimis

Neturi idėjų žengiant sekantį žingsnį? Kas šiuo metu tau svarbu? Jeigu reikalingas interneto svetainių kūrimas, tuomet susisiekime! Spausk čia >