UX-dizainas-dizaineris

UX dizainas? Top 5 priežastys kodėl UX naudingas verslui?

Kiekvienam šių dienų moderniam verslui UX dizainas turėtų būti svarbus, ypač kai kiekvienas mėginate išsiskirti rinkoje ir būti pranašesniu lyginant su konkurentais. Todėl savaime suprantama, kad norint pasiūlyti kažką įdomesnio ir išskirtinesnio lankytojams, reikalingas UX dizaineris. Norėdami būti pranašesni, turite suprasti, jog reikia samdyti specialistą, kuris gali optimizuoti Jūsų puslapio „landing page” arba kitaip sakant optimizuoti ir atnaujinti pilnai jau esamą internetinį puslapį siekiant pagerinti naudojimąsi, padarant jį patogesniu ir automatiškai patobulinant puslapį iš neparduodančio į labiau parduodantį.

Pereikime prie pagrindinės naudos ir kodėl investavus į UX padidėja pardavimai.

Kaip UX dizainas skatina daugiau pardavimų?

Taigi kodėl šiomis dienomis tai padeda optimizuoti konversijas? Parduoti daugiau? Top 5 priežastys:

1. Viena iš priežasčių tai gali būti gera investicija ilgalaikei naudai, ypač žvelgiant į verslo augimą. Žmonėms naudinga yra todėl, kad UX dizainas padeda išvengti daug klaidų, kai tuo tarpu kituose dizainuose reikia pakeisti dizainą ir perprogramuoti svetainę nuo pačių pagrindų ir tai įtakoja viso projekto kainą, kadangi tvarkoma jau esama sistema, gilinamasi į kodo dalį, todėl prieš svarstant kurti svetainę atsiminkite, jog geriau investuoti vieną kartą ir padaryti iš karto teisingą ir lengvai naudojamą dizainą, negu sutaupyti ir ateityje perdarinėti savo puslapį arba dar daugiau investuojant ir kurti naują sistemą.

2. Tai optimizuoja konversines vertes, tačiau šį kartą turima omenyje sisteminę dalį, kuomet tobulinama „backend funkcinė dalis” ir siekiama lankytoją išlaikyti svetainėje kuo ilgiau, taip pat strateguoti prekių pateikimą ir siūlymą nusipirkti daugiau, nors ir lankytojas atėjo su tikslu nusipirkti tik vieną produktą.

3. Kita priežastis, tokia paslauga kaip UX dizainas optimizuoja paslaugų pardavimo savybes, palengvinant darbą jums, kuo patogesnis puslapis, tuo mažiau reikės pačio fizinio kontakto ir pardavimo procesas taps labiau automatizuotas. Kuo mažiau reikės įsikišimo jums pardaviminiame procese, tuo daugiau galėsite fokusuotis į verslo vystymą.

4. Optimizuotas dizainas pavers Jūsų puslapį lengviau naudojamu, todėl pirkėjus skatins sugrįžti ir pakartotinai pirkti. Sugrįžtantis pirkėjas yra vienas iš geriausių scenarijų, be to optimizuotas dizainas taip pat padeda neapkrauti Jūsų komandos nereikalingais klausimais, susijusiais su puslapio naudojimu.

5. Tai atneš naudą ir paieškos variklių sistemose (tokiose kaip „Google”) ir dėl to, kad lankytojas ilgiau lankosi puslapyje, vertinamas atmetimo rodiklis, kuris bus tokiu atveju drąstiškai sumažėjęs. Tai reiškia, kad tokie pokyčiai gali pakelti Jūsų puslapį į aukštesnes pozicijas paieškoje. Taip sumažinamos investicijos ir į SEO dalį Jūsų puslapiui.

Nedvejokite, būkite pranašesni už konkurentus, optimizuotas dizainas puslapyje šiomis dienomis yra nugalėtojas, UX dizainas yra Jūsų sprendimas siekiant išsiskirti iš minios.

Jeigu reikalingas UX dizaineris, tuomet susisiekime! Spausk čia >