Kokia nauda iš kokybiško internetinio puslapio dizaino grafikos

Kokia nauda iš kokybiško internetinio puslapio dizaino grafikos?

Kokia nauda iš kokybiško internetinio puslapio dizaino grafikos? 780 325 Kurybinga lt

Tai kokia nauda iš kokybiško internetinio puslapio dizaino grafikos? Kai kalbama apie grafinį dizainą, yra svarbu pasirinkti jį tinkamą, kuris geriausiai siejasi su svetainės turiniu ir yra aukštos kokybės. Aišku yra ir išskirtinių atvejų: 1) mes matome, jog grafikos dizainas būna kai kur nesutampantis su turiniu arba priverčiantis susimąstyti kodėl vienokie ar kitokie elementai panaudoti; 2) pas mus kontaktų puslapyje pavaizduoti langai, o gal tai turi artistiškumo reikšmę, kai žvelgiama į ryšį tarp paslaugų tiekėjo ir kliento.
Žvilgtelkime ką galėtų įtakoti tinkama internetinio puslapio grafika?

Internetinį puslapį ir patį turinį

Grafika padarys kur kas įdomesnį? Pritarsite, jog ne kartą užsukę į puslapį ir pamatę gana ilgą tekstą jo paprasčiausiai neskaitote, kadangi internetinis puslapis nepatrauklus – “tuščias“. Lankytojas dažniausiai skaito turinį kartu su grafika, nesvarbu ar tai būtų tam tikrose vietose įterpta nuotrauka, ar grafikai, nusakantys tyrimo rezultatus. Sekantis pastebėjimas, jog netinkama spalvų parinkimo metodika gali ir pabloginti situaciją, priverčia lankytoją pasijausti nesaugiai ar gal net kelia nepasitikėjimą internetine svetaine, ypač jei kalbama ir apie atsiskaitymus. Taigi tai turi didelę įtaką lankytojo požiūriui į jus.

Emocinę reakciją

Grafika turi skatinti emocinę reakciją, kaip mes mėgstame sakyti, „vaizdas kalba pats už save“. Priklausomai nuo tikslo reakcija gali būti išreikšta nuostaba, juoku, susimąstymu, priklausomai nuo to ar ji sutampa su žinute, kurią norite ištransliuoti. Reikia turėti omenyje, kad mūsų regimoji atmintis yra labiausiai išlavinta, todėl tokia informacija su grafika ilgiau išlieka atmintyje.

Kaip įsimins informaciją

Kadangi kaip jau minėta dauguma supranta kur kas lengviau grafiką, mokosi matydami spalvas, nuotraukas ir kitokio tipo vizualiąją mediją. Svarbiausia yra pats perteikimas, skatinimas įsiminti informaciją, naudojant psichologinius metodus. Netgi kuriant savo prekinį ženklą, reikia turėti omenyje, kad spalvos taip pat teikia tam tikrą informaciją. Pavyzdžiui, pabrėžiant ryšį su ekologija, yra naudojama žalia spalva. Taigi šį kartą tiek, malonu, jog skaitėte, iki greito. Tikimės, kad akivaizdu kokia nauda iš kokybiško internetinio puslapio dizaino grafikos. Tie, kurie vertina kokybę, investuokite į kokybišką firminį stilių!

Kaip tau atrodo? Kokia nauda iš kokybiško internetinio puslapio dizaino grafikos? Ką dar reikėtų paminėti?